Pedagógusok iskolai végzettsége

Sorszám

Név

Fok

Végzettség

Munkakör

Fogadóóra

1.

Bacsmai László

 

plébános

hittan (óraadó)

 

2.

Fekete Zoltán

 

káplán

hittan (óraadó)

 

3.

Agárdi Aranka

főiskola

tanító, történelem szakos tanár, közoktatási vezető szakvizsga

történelem

Kedd 4. óra

4.

Balogh Valéria Szilvia

főiskola

történelem - ének-zene szakos tanár

ének-zene

Kedd 2. óra

5.

Bólits Zoltán

 

tanító - népművelés műveltségterület

napközi (részmunkaidős)

Csütörtök 12:40

6.

Dávid Alexandra

főiskola

tanító - magyar műveltségterület

magyar, természetismeret

Péntek 3. óra

7.

Dérné Juránovics Tünde

egyetem

földrajz szakos tanár, testnevelés szakos középiskolai tanár, testnevelés szakvizsga

földrajz, természetismeret, testnevelés, igazgató helyettes

Szerda 3. óra

8.

Domokos Dávid

egyetem

tanító - angol műveltségterület, angol szakos tanár

angol nyelv, osztályfőnök

Hétfő 2. óra

9.

Dr. Molnárné Mikóczi Mária

főiskola

tanító – matematika műveltségterület, német szakos nyelvtanár, kompetencia alapú angol nyelvi tanító

német nemzetiségi nyelv, német népismeret, angol nyelv, osztályfőnök

Csütörtök 3. óra

10.

Egyházi Nikolett

főiskola

német nemzetiségi tanító

német nemzetiségi nyelv, német népismeret, napközi

Hétfő 3. óra

11.

Ferencz Emília

főiskola

tanító - ének műveltségterület

tanító, napközi, osztályfőnök

Hétfő 4. óra

12.

Földvári Adrienn

egyetem

matematika szakos tanár, kémia szakos középiskolai tanár, közoktatási vezető szakvizsga

matematika, kémia, osztályfőnöki munkaközösség vezető

Hétfő 2. óra

13.

Grátz Ádámné

főiskola

német nemzetiségi nyelv – matematika szakos tanár, közoktatási vezető szakvizsga

német nemzetiségi nyelv, igazgató

Hétfő 4. óra

14.

Halmai Andrea

főiskola

német nemzetiségi tanító, német nemzetiségi nyelvtanár

német nemzetiségi nyelv, német népismeret, osztályfőnök

Hétfő 2. óra

15.

Hellerné Karl Ágnes

főiskola

tanító, matematika – kémia szakos tanár, mentorpedagógus szakvizsga

matematika, kémia, osztályfőnök, természettudományos munkaközösség vezető

Csütörtök 3. óra

16.

Herr Nikoletta

egyetem

német nyelv szakos középiskolai tanár, informatikus könyvtáros

német népismeret, napközi, könyvtár

Kedd 5. óra

17.

Hesszenberger Szilvia

egyetem

gyógypedagógus, tanulásban akadályozottak pedagógiája, logopédus

logopédus

 

18.

Hortobágyi Judit

főiskola

tanító - orosz műveltségterület

tanító, napközi, osztályfőnök

Csütörtök 3. óra

19.

Iváncsits Tamás Zsolt

főiskola

technika – számítástechnika szakos tanár, okleveles teológus

hittan

Kedd 3. óra

20.

Kissné Boda Gabriella

főiskola

német nemzetiségi tanító

tanító, német nemzetiségi nyelv, osztályfőnök

Hétfő 2. óra

21.

Kocsisné Petre Zsuzsanna

főiskola

tanító - angol műveltségterület

tanító, angol nyelv, osztályfőnök

Hétfő 3. óra

22.

Koleszárné Győrki Gizella

főiskola

tanító - ének műveltségterület

ének-zene, tánc, kórus, ének munkaközösség vezető

Csütörtök 4. óra

23.

Kovács Gergely

egyetem

tanító – ének, informatika műveltségterület, informatika szakos tanár

informatika, digitális kultúra, természetismeret, osztályfőnök

Péntek 2. óra

24.

Kovácsné Bodor Erika

főiskola

biológia-földrajz szakos tanár

biológia, földrajz (óraadó)

Hétfő 11:20

25.

Kresz-Gundrum Ágota

főiskola

hitoktató

hittan (óraadó)

Csütörtök 1. óra

26.

Link Anita

főiskola

német nemzetiségi tanító

német nemzetiségi nyelv, német népismeret

Kedd 2. óra

27.

Magyarné Manga Anett

egyetem

német nemzetiségi tanító, rajz szakos középiskolai tanár

rajz, vizuális kultúra, osztályfőnök, DÖK vezető

Hétfő 5. óra

28.

Medgyesiné Michelisz Zsuzsanna

főiskola

tanító - ének műveltségterület

tanító, napközi, osztályfőnök

Hétfő 1. óra

29.

Pécsvári Réka

egyetem

angol szakos tanár

angol nyelv (óraadó)

Szerda 8:30

30.

Pfeil Imre Roland

egyetem

testnevelés szakos tanár, biológia szakos középiskolai tanár

testnevelés, biológia, természetismeret, osztályfőnök

Szerda 6. óra

31.

Pozsgai Márta

főiskola

történelem szakos általános iskolai tanár, okleveles könyvtáros tanár

történelem (óraadó)

Csütörtök 10:25

32.

Prokopné Gyuricza Tímea

egyetem

magyar szakos középiskolai tanár

magyar nyelv és irodalom

Péntek 2. óra

33.

Rittlinger Nikoletta

főiskola

német nemzetiségi tanító

tartósan távol

 

34.

Róthné Ébner Mária

főiskola

magyar – német szakos középiskolai tanár

tánc (óraadó)

Csütörtök 10:25

35.

Schmidt Zsolt

főiskola

testnevelés szakos tanár

testnevelés, osztályfőnök, testnevelés munkaközösség vezető

Hétfő 2. óra

36.

Schrempf József

főiskola

tanító ének- zene, könyvtár műveltségterület

tanító, technika, napközi

 

37.

Szatmári Imre

főiskola

matematika – fizika szakos tanár

fizika (óraadó)

Hétfő 8:30

38.

Szatmáriné Rádics Ildikó

egyetem

ének -zene szakos tanár, magyar szakos középiskolai tanár

magyar nyelv és irodalom, humán munkaközösség vezető

Csütörtök 3. óra

39.

Ifj. Sziebert Imre

egyetem

testnevelés szakos középiskolai tanár

testnevelés, osztályfőnök

Szerda 2. óra

40.

Tompityné Havasi Judit

főiskola

matematika – technika szakos tanár

matematika, technika

Szerda 1. óra

41.

Tóth Tünde

főiskola

német nemzetiségi tanító

német nemzetiségi nyelv, napközi

Szerda 5. óra

42.

Tótokné Simon Gabriella

főiskola

tanító ének – zene műveltségterület

tanító, napközi, osztályfőnök, gyermekvédelmi felelős

Csütörtök 4. óra

43.

Verőci Lídia

egyetem

testnevelés szakos középiskolai tanár, gyógytestnevelő

testnevelés (részmunkaidős)

Szerda 4. óra

44.

Vetró Gáborné

főiskola

tanító ének műveltségterület, differenciáló – pedagógia szakvizsga

tanító, tánc, osztályfőnök, alsós munkaközösség vezető

Szerda 4. óra

45.

Vértes Nóra

főiskola

tanító - testnevelés műveltségterület

tanító, osztályfőnök

Kedd 5. óra

46.

Vöő Judit

egyetem

orosz – német szakos középiskolai tanár, német nemzetiségi szakvizsga

német nemzetiségi nyelv, német népismeret, német munkaközösség vezető

Péntek 3. óra

47.

Zöldföldi Anita

főiskola

tanító, gyógypedagógus, mentorpedagógus szakvizsga

gyógypedagógus

Szerda 4. óra

Adminisztratív és oktatást segítő munkatársaink 

Név

Munkakör

Bernáth Anikó

gazdasági vezető

Oszlár Ferencné

iskolatitkár

Reiszné Süveges Mónika

pedagógiai asszisztens

Bodoki Gábor:

rendszergazda

 

Egészségügyi és szociális munkatársak

Név

 

Dr. Fülöp Ágnes

iskolaorvos (hétfő 9-12)

Ravaszné Jäckl Krisztina

iskolavédőnő (hétfő, szerda 8-14)

Kropp Ádám

iskolapszichológus (csütörtök: 7:30-9:30)

Bernula Tünde

szociális munkás (kedd)

November 2022
H K Sz Cs P Szo V
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

My Facebook Page aloldal

Szent Vér Báta